Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sümbül görmek

Kahve falında sümbül görmek uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kişinin maddi olarak kayba uğrayacağına, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, atılım yapacağına, ileriye gideceğine, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan fal sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine delalet eder.

Kahve falında sümbül gördüyseniz:

  • Hayattan keyif almanızı sağlayacak görüşmeler, ziyaretler, seyahatler veya kendinizi nasıl şımartıyorsanız, o türde her şey hayata daha olumlu bakmanızı sağlayabilir.

Kahve falında kırmızı sümbül görmek hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine, bütün malını mülkünü varını yoğunu harcayabileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sümbül çiçeği toplamak uzun bir süre boyunca rahatsızlık yaratacak bir kişinin iş hayatında sürekli fal sahibinin karşısına çıkacağına, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sümbül tarlası görmek iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına tabir olunur.

Kahve falında saksıda sümbül görmek hayata daha sıkı tutunacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine işarettir.

Kahve falında sümbül koparmak çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, bir sebeple fal sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına inanılır.

Kahve falında sümbül görmek uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, hane içindeki huzurunun bozulacağına delalet eder.

Kahve falında mor sümbül koklamak kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bazı maddi problemler yaşayacağınıza inanılır.

Kahve falında mor sümbül görmek kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına işarettir.