Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında zorla rakı içmek

Kahve falında zorla rakı içmek kazancın yarı yarıya artacağına, ferah bir döneme girileceğine, belalı kimselerle karşılaşacağına, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, şansının yaver gideceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, ticarette yol katedeceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine, kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına işarettir.

Kahve falında zorla rakı içmek gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizle ilgili bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında zorla rakı içmek başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına delalettir.

Kahve falında tek başına rakı içmek sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına, üzüntü içinde geçirilecek bir döneme ve maddi ve manevi olarak çok karanlık bir işe gireceğine, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına inanılır.

Kahve falında tatlı rakı içmek yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına delalettir.

Kahve falında rakı içmek eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına alamet eder.

Kahve falında babayla rakı içmek biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, yol yordam öğretileceğine tabir olunur.

Kahve falında arkadaşınla rakı içmek karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına, çok para kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında camide rakı içmek daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine işarettir.

Kahve falında bir bardak rakı içmek kendisini hiç olmadığı kadar kötü durumlara sürükleyip işlerini çok büyük sıkıntılara sokacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine rivayet eder.