Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uçuk çıktığını görmek

Kahve falında uçuk çıktığını görmek kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, çeşitli problemler ile uğraşmak zorunda kalacağına, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına, hayırlı işler yapacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına, kişiliğiyle de dikkat çekeceğine, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında uçuk çıktığını gördüyseniz:

  • Diğerlerinin fikirleri ya da yaklaşımları konusunda fikir beyan etmeniz durumunda eleştirildiklerini zannedebilirler.

Kahve falında dudakta uçuk çıktığını görmek içebileceğine, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında uçuk çıktığını görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında uçuk görmek çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine inanılır.

Kahve falında uçuk pembe elbise giymek parasının pul, malının da hiç olacağına, fakirleşeceğine, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında uçuk çıkmak kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, insanlardan uzaklaşılacağına işaret eder.

Kahve falında uçuk pembe görmek şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine yorulur.

Kahve falında uçuk çıkartmak kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine delalet eder.

Kahve falında yüzünde uçuk görmek zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına tabir olunur.