Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şanatçı görmek

Kahve falında şanatçı görmek mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, büyük üzüntülerin ve sorunların falı kapatan kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, istenmeyen olayların yaşanacağına, dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına, işlerinin bozulacağına, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına yorulur.

Kahve falında şanatçı gördüyseniz:

  • Kariyerinizdeki bir değişiklik ya da bir yer değişikliği beklenmedik arkadaşlıkları ya da benzeri şeyleri hayatınıza taşıyabilir.

Kahve falında şan oyunu oynamak beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeleri de getireceğine, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine alamet eder.

Kahve falında şan fıstığı görmek kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına delalet eder.

Kahve falında şan fıstık görmek sorun yaratan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, kıskanç kişiler tarafından aile bireylerinin arasına nifak sokulacağına işaret eder.

Kahve falında şanş oyunu oynamak kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında krem şanti görmek bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına yorulur.

Kahve falında krem şanti yemek ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine işarettir.

Kahve falında şanatçı görmek daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, bir süre daha sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Kahve falında şanlıurfauya gitmek elindekilerinin kıymetini bileceğine, ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine rivayet etmektedir.