Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uçan kurt görmek

Kahve falında uçan kurt görmek bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, kazancının da artacağına, parasının ve malının çoğalacağına, vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına tabir olunur.

Kahve falında uçan kurt gördüyseniz:

  • Planlarınızı basit tutmanızda fayda var.

Kahve falında uçan kurt görmek ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, belalardan korunacağına inanılır.

Kahve falında uçtuktan sonra düşmek projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına, muradına ereceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına inanılır.

Kahve falında uçup yere düşmek adından konuşulur olacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uçan domuz görmek maddi açıdan rahata erileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına yorulur.

Kahve falında kanatlanıp uçtuğunu görmek sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil uçurtma görmek her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, çok güzel işlere gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında uçan balina görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına alamet eder.

Kahve falında uçan taksi görmek her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına yorulmaktadır.