Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaddafi görmek

Kahve falında kaddafi görmek kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, verilen emeklerin boşa gideceğine, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaddafi gördüyseniz:

  • Ekip çalışmalarına veya grup aktivitelerine uyum göstermeniz gerekebilir.

Kahve falında asansörle en üst kata çıkmak maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, beklenmedik olaylarla karşılaşacağına alamet eder.

Kahve falında çok katlı otel görmek problemleri teker teker çözeceğine, istediği gibi alışverişe gideceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında üst kata çıkmak büyük sorunlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, anne baba kavgası ile uğraşılacağına alamet eder.

Kahve falında çatı kat görmek aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında üst katta olmak hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında üç katlı ev görmek bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına delalet eder.

Kahve falında kat inmek ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine, kısmetin ve talihin açılacağına, işlerin iyiye gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bodrum kata inmek atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, hayırlı yollara gireceğine rivayet etmektedir.