Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elimi görmek

Kahve falında elimi görmek büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, neşeli zamanların yaşanacağına, günah işlemeyi terk edeceğine, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine işaret eder.

Kahve falında elimi gördüyseniz:

  • Uğraşılması zor durum, ilişki, iş veya kişilerden uzak durmanızda fayda var.

Kahve falında elimde bozuk para görmek birlikteliğe başlayacağına, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında elimde sopa görmek işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine ve çok saygın bir konuma sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında elimde bir tutam saç görmek onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında elimin kesildiğini görmek bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına ve ailesine de son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, bu sorunlar yüzünden aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında elimi kesmek dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine rivayet eder.

Kahve falında elimle balık tutmak sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, şifa bulacağına delalettir.

Kahve falında elimde bebek görmek onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, kâbus gibi günlerin geleceğine yorulur.

Kahve falında birinin elimi tuttuğunu görmek zarar getirecek bir yoldan dönmeye, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine işarettir.