Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında valilik görmek

Kahve falında valilik görmek ün sahibi birisi olunacağına, işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına, işlerin daha kötüye gideceğine ve aksiliklerin yaşanacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında valilik gördüyseniz:

  • Kararlarınıza diğerlerini dahil etmeniz durumunda engellerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında valinin elini öpmek hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında valiyle yemek yemek ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, sorunların biteceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına tabir olunur.

Kahve falında eski valiyi görmek kişinin gerek iş, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, fırsatların elden kaçacağına inanılır.

Kahve falında valilik binası görmek işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, her şeyin gönlünce olacağına, mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eski vali görmek bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, zor günler geçireceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında valiyle konuşmak yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına yorulur.

Kahve falında valiyi görmek yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına, işi ile gündeme geleceğine inanılır.

Kahve falında bayan vali görmek işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve fal sahibinin aksiliklere ve engellere takılmayacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine rivayet etmektedir.