Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üç tane yatak görmek

Kahve falında üç tane yatak görmek bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına, önemli bir şahsiyet olacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, hak yolunda hayır işleri yapacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, kalabalıktan uzak olacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine tabir olunur.

Kahve falında üç tane yatak gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi, ilişkilerinizi veya iş birliklerinizi ilgilendiren konularda bazı başlıklar ön plana çıkabilir.

Kahve falında üç tane yatak görmek Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına,  bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında iki tane yatak görmek maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, kaderinin yüzüne güleceğine inanılır.

Kahve falında iki tane uçak görmek yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına delalettir.

Kahve falında iki tane nar görmek çok hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atacağına, yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birkaç tane köpek görmek sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına tabir olunur.

Kahve falında dolu tanesi görmek iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında iki tane ikiz bebek görmek alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına işaret eder.

Kahve falında pilav tanesi görmek hem itibar edineceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.