Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevgiliyle tartışmak

Kahve falında sevgiliyle tartışmak işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutmayacağına, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, okuyacağına ve bilgileneceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına yorulur.

Kahve falında sevgiliyle tartışmak gördüyseniz:

  • Mantıksız veya gerçekçilikten uzak planlar yapan kişiler olabilir.

Kahve falında eski sevgiliyi tartışmak iyi niyetle ses çıkarmayan fal sahibinin bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Kahve falında sevgilinin ailesiyle tartışmak maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, sorunların gittikçe artacağına işarettir.

Kahve falında eski sevgili tartışmak insanlarla karşı karşıya geleceğine, onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle tartışmak ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgilinin annesiyle tartışmak küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında sevgili tartışmak kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, kavgacı ve ters bir kişi olan fal sahibinin çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında sevgiliyle tartışmak çok güzel günler göreceğine, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevgilisiyle tartışmak seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine, amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına delalet eder.