Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski sevgiliye kahve yapmak

Kahve falında eski sevgiliye kahve yapmak ömrünüz boyunca elinizi attığınız her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağınıza, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, hidayete ereceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, başarılarının hiçe sayılacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, başına uğursuzluklar geleceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, hayatı ile bazı kararlar vereceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgiliye kahve yapmak gördüyseniz:

  • Sinirlenerek sizi rahatsız eden konuları çözmeniz çözemezsiniz.

Kahve falında eski sevgiliye kahve yapmak dertlerin biteceğine, mevki makam sahibi olunacağına, falı kapatan kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına işaret eder.

Kahve falında eski sevgiliyle kahve içmek yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliye kahve pişirmek üzüleceğine, zor durumda kalacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına tabir olunur.

Kahve falında sevgiliye kahve yapmak istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına delalettir.

Kahve falında eski sevgiliyle banyo yapmak hayallere kavuşulacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine inanılır.

Kahve falında eski sevgiliyle düğün hazırlığı yapmak büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, hayırlı olayların yaşanacağına inanılır.

Kahve falında eski sevgiliyle yemek yapmak en tepkedeki kimse olacağına, fırsatların daha büyük getirileri olacağına delalet eder.

Kahve falında eski sevgiliyle evlilik hazırlığı yapmak daha çok dünya malı edineceğine, dertlerin en kısa zamanda biteceğine rivayet etmektedir.