Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tüyü görmek

Kahve falında tüyü görmek kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, çabalarının boşa çıkacağına, zor zamanların biteceğine, huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına, iş hayatında fal sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tüyü gördüyseniz:

  • Olanaklarınızı doğru bir şekilde kullanmalı, parayı yalnızca kişisel doyumunuz için harcamamalısınız.

Kahve falında tüy yolmak evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında insan tüyü görmek hem itibar edineceğine hem de daha güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında siyah tüylü köpek görmek bununla yüceleceğine, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine delalettir.

Kahve falında beyaz tüylü mavi gözlü kedi görmek şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına işarettir.

Kahve falında tüylü köpek görmek bazı yorumculara göre ise, kişinin sıkıntıların artacağına, yakın bir dostla ters düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında hayvan tüyü görmek bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, bu ilişkiler sayesinde çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine işarettir.

Kahve falında tüylerini kesmek yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında horoz tüyü yolmak bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine rivayet etmektedir.