Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pembe görmek

Kahve falında pembe görmek hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine ve istenmeyen bir kişinin misafir olarak haneye geleceğine ve çok üzüntü duyulacağına, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında pembe gördüyseniz:

  • Tesadüfler ileride sizi çok güzel noktalara taşıyabilir.

Kahve falında pembe atlet görmek maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, tüm düzenin alt üst olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pembe ayakkabı giydiğini görmek her konuda gelişme gösterileceğine, rahata kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında pembe baykuş görmek kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine ve çok rahat şartlarda yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında pembe çanta görmek istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında pembe bilgisayar görmek kimse ile tartışmayacağına, kişinin her işi severek yapacağına tabir olunur.

Kahve falında pembe fare görmek rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, ticaret sektörüne atılacağına rivayet eder.

Kahve falında pembe mutfak görmek çok büyük üzüntü yaşayacağına, uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına işarettir.

Kahve falında pembe domuz görmek yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına işarettir.