Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iç çamaşırıyla kalmak

Kahve falında iç çamaşırıyla kalmak olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, üzüntülerin günden güne artacağına, namaz kılacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine delalettir.

Kahve falında iç çamaşırıyla kalmak gördüyseniz:

  • Iş yerinizde olası bir tartışmaya karşı dikkatli olun.

Kahve falında iç çamaşırıyla kalmak ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir erkeğin iç çamaşırını görmek daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, falı kapatan kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında iç çamaşırlı olduğunu görmek verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine ve mutlu olacağına tabir olunur.

Kahve falında turuncu iç çamaşırı görmek aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ve resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yırtık iç çamaşırı görmek çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, düzeninin yeniden sağlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine inanılır.

Kahve falında iç çamaşırı dikmek kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kadın iç çamaşırı giymek renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına yorulur.

Kahve falında iç çamaşırı aramak sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına yorulur.