Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuzine görmek

Kahve falında kuzine görmek dini duygularının ve inancının güçleneceğine, sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına ve böylece uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına, suç işleyeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, dertlerine derman bulacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine tabir olunur.

Kahve falında kuzine gördüyseniz:

  • Bazı karışık durumlar yeni hamleler , değişiklikler yapmanızı ya da taşınmanızı gerektirebilir.

Kahve falında kuzineli soba görmek mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine işarettir.

Kahve falında kuzine yakmak büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine delalet eder.

Kahve falında kuzine sobası görmek hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine, yaşama dört elle sarılacağına rivayet eder.

Kahve falında yanan kuzine görmek aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına yorulur.

Kahve falında kuzine görmek gözlerindeki yaşın kuruyacağına, sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına alamet eder.