Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırgız görmek

Kahve falında kırgız görmek büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, eşi ile arasının açılacağına, işlerini boşvereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kırgız gördüyseniz:

  • Sizi değişime zorlayan kişiler olabilir.

Kahve falında damağın kırıldığını görmek işlerinizin bozulacağına, gerginliğin biteceğine alamet eder.

Kahve falında birinin kemiklerinin kırıldığını görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine tabir olunur.

Kahve falında kırılan yüzük görmek düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına inanılır.

Kahve falında ayağı kırılan at görmek zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine yorulur.

Kahve falında dış kapının kırıldığını görmek kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine delalettir.

Kahve falında başka birinin bacağının kırıldığını görmek değişik insanlarla karşılaşacağına, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ayak tırnağının kırıldığını görmek sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına ve geleceğinin kendisine hayır getireceğine delalet eder.

Kahve falında kırlara gitmek işlerinin hızlanacağına, işlerinin bu şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine işaret eder.