Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında toprağa menekşe dikmek

Kahve falında toprağa menekşe dikmek hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, sıkıntılarını atlatacağına, parasal kaygılardan kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine tabir olunur.

Kahve falında toprağa menekşe dikmek gördüyseniz:

  • Sakin düşünmelisiniz.

Kahve falında toprağa menekşe dikmek rahatsızlıkların şifa bulacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine rivayet eder.

Kahve falında mezara menekşe dikmek arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, ayrılığın sandığından da uzun olacağına delalettir.

Kahve falında saksıya menekşe dikmek istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine yorulur.

Kahve falında mor menekşe dikmek adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına işaret eder.

Kahve falında menekşe dikmek işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine inanılır.

Kahve falında rengarenk menekşe görmek daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, küslüklerin sona erip, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında menekşe açtığını görmek çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, bu sayede problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, malın ve paranın da arttıkça artacağına işaret eder.

Kahve falında mor menekşe görmek başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına rivayet etmektedir.