Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uludağ görmek

Kahve falında uludağ görmek uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, düşmanlarına da dost olacağına, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında uludağ gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan yeni bilgiler veya gelişmeler sizi biraz sinirlendirebilir.

Kahve falında ulubatlı hasanı görmek kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına delalet eder.

Kahve falında uludağ görmek çaresizliğinin büyüyeceğine, aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kurt uluduğunu görmek neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, kendisini geliştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında köpek gibi ulumak kalbinin küt küt edeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kurt gibi ulumak her geçen gün daha da kötü olaylar yaşayacağına, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uludağa çıkmak işlerin günden güne daha da artacağına,  hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, iyi giden hayatının bir anda bozulacağına işarettir.