Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aygaz görmek

Kahve falında aygaz görmek maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, yeni bir haneye sahip olacağına, cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında aygaz gördüyseniz:

  • Resmi makamlarla olan işlerinizi veya varsa mahkeme işlerini halledin.

Kahve falında ayçekirdeği satmak evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, girdiği işlerden çok büyük borçlarla çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ay tutulmasını izlemek insanlar tarafından daha çok sevileceğine, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine işarettir.

Kahve falında aysberk görmek dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, hem de inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına yorulur.

Kahve falında ay üzerinde arapça yazı görmek çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayçekirdeği almak kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında tam ay görmek maddi kayıpların olacağına, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına rivayet eder.

Kahve falında yuvarlak ay görmek sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ay güneş yıldız görmek bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına, maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına tabir olunur.