Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kalabalığa çay dağıtmak

Kahve falında kalabalığa çay dağıtmak hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, uzun bir süre boyunca mutlu olan fal sahibinin, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına yorulur.

Kahve falında kalabalığa çay dağıtmak gördüyseniz:

  • Biraz daha araştırmacı olmakta fayda var.

Kahve falında kalabalığa çay dağıtmak çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına rivayet eder.

Kahve falında kalabalığa şeker dağıtmak yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine delalettir.

Kahve falında kalabalığa tatlı dağıtmak içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, programların ve projelerin tutmayacağına işaret eder.

Kahve falında kuru çay dağıtmak kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Kahve falında çay şekeri dağıtmak feraha ermeye, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına işaret eder.

Kahve falında misafirlere çay dağıtmak tazeleneceğine, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında kalabalığa çay vermek yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına delalettir.

Kahve falında kalabalıkta çay içmek çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine rivayet eder.