Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüzük parmağına yüzük takmak

Kahve falında yüzük parmağına yüzük takmak insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine, sağlığından ve ağız tadından olacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine ve daha fazla maddi olanak sahibi olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında yüzük parmağına yüzük takmak gördüyseniz:

  • Yarıda da kalsa siz başlayın devamını nasıl olsa getirirsiniz.

Kahve falında birinin parmağına yüzük takmak umutlarının tazeleneceğine, toplumdaki prestijinin de sarsılacağına rivayet eder.

Kahve falında küçük parmağa yüzük takmak duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Kahve falında altın yüzük parmağına takmak ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, atılım yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında parmağa gümüş yüzük takmak başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında orta parmağa altın yüzük takmak ticaretin büyüyeceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına alamet eder.

Kahve falında iki parmağına yüzük takmak etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, kazancının daha da artacağına yorulur.

Kahve falında parmağa yüzük takmak edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına delalet eder.

Kahve falında parmağıma yüzük takmak hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine yorulmaktadır.