Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tezek görmek

Kahve falında tezek görmek yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına, artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tezek gördüyseniz:

  • İşte bir hissi ihtilaf görülebilir veya resmi dairelerde zorluklar çıkabilir.

Kahve falında tezek taşımak yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına rivayet eder.

Kahve falında inek tezeği görmek huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre, bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine inanılır.

Kahve falında tezek yakmak kazancın düşeceğine, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, geçiminin güçleşeceğine işaret eder.

Kahve falında tezeğe batmak maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine inanılır.

Kahve falında yaş tezek görmek zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına alamet eder.

Kahve falında tezeğe basmak adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına delalet eder.

Kahve falında koyun tezeği görmek elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına tabir olunur.

Kahve falında tezeğe düşmek yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine delalettir.