Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında timsah sürüsü görmek

Kahve falında timsah sürüsü görmek maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine, kararlarına saygı duyulacağına, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, fal sahibinin muradına ereceğine, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına ve her zaman destekleyeceğine, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında timsah sürüsü gördüyseniz:

  • Bazı yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Kahve falında bir sürü timsah görmek fesatlıklar içinde kalınacağına, eğer fal sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında timsah sürüsü görmek uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına tabir olunur.

Kahve falında akvaryumda timsah görmek sorunlarını halletmeyi bileceğine, büyük bir adım atılacağına işaret eder.

Kahve falında evin içinde timsah görmek kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına rivayet eder.

Kahve falında su ve timsah görmek kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında insan yüzlü timsah görmek şanslı günlerin kapıda olduğuna, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine inanılır.

Kahve falında timsah kaçmak bolluk ve bereketin artacağına, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına işarettir.

Kahve falında evde yavru timsah beslemek onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına alamet eder.