Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sol el görmek

Kahve falında sol el görmek çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına, çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, bu sayede hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve fal sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, önemli yerlere geleceğine delalet eder.

Kahve falında sol el gördüyseniz:

  • Bazı kişiler size zor anlar yaşatabilirler.

Kahve falında sol elin kesildiğini görmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına delalet eder.

Kahve falında sol elin koptuğunu görmek iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine, hayata sıkı sıkı sarılacak olan fal sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına işarettir.

Kahve falında sol ele altın yüzük takmak çok hayır duası alacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine rivayet eder.

Kahve falında sol ele kına yakmak her şeyin yolunda gideceğine, kazancın artacağına, işinde yükseleceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında sol elinin yaralandığını görmek gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, sevinçli haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sol elinde kına görmek iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sol elinin olmadığını görmek yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına ve kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine alamet eder.

Kahve falında sol elini görmek aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına işarettir.