Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında soyisim görmek

Kahve falında soyisim görmek uzunca bir süre bu hastalık ile uğraşacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, ortak edineceğine, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına, verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında soyisim gördüyseniz:

  • Başkalarına güvenerek veya başka kurumların güvencesi altında bazı işlere kalkışmanız veya bağlayıcı sözler vermeniz halinde zor durumda kalabilirsiniz.

Kahve falında derisi soyulmak kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine delalet eder.

Kahve falında soyulmuş karpuz görmek doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, birçok işin birlikte yapılacağına işarettir.

Kahve falında evinin soyulduğunu görmek moralinin, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına alamet eder.

Kahve falında soyulmuş araba görmek çok büyük bir rahata ereceğine, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında soyulmuş ağaç görmek esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına, çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine ve başının sıkışmasına sebep olan olaylardan en kısa zamanda kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tırnağının soyulduğunu görmek birikiminin artacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine alamet eder.

Kahve falında kabuğu soyulmuş ceviz görmek bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında soyulmuş armut görmek sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına ve borçlarını ödeyeceğine alamet eder.