Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üzümü görmek

Kahve falında üzümü görmek zor durumların sona ereceğine, çok daha güçlü biri haline geleceğine, beklentilerine ulaşacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, tüm huzursuzlukları ortadan kaldırarak hayatına daha sakin, huşu içinde devam edeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında üzümü gördüyseniz:

  • İyi araştırmamanız durumunda evinizi ilgilendiren işler için yüksek bedeller ödeyebilirsiniz.

Kahve falında kuru kayısı ve üzüm görmek maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, rahatının kaçacağına işaret eder.

Kahve falında sarı salkım üzüm görmek ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine inanılır.

Kahve falında üzüm ekmek görmek her iki tarafın da çok üzüleceğine, yeni şeyler deneneceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına alamet eder.

Kahve falında üzüm ve kavun görmek rahata ereceğine, geniş bir ev satın alacağına, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine rivayet eder.

Kahve falında ekşi üzüm yemek Allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine delalet eder.

Kahve falında bir tane üzüm yemek borç içinde bir yaşam süreceğine, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz üzüm yemek görmek iş hayatındaki bu rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında birine kuru üzüm vermek karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine, huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına alamet eder.