Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mavilik görmek

Kahve falında mavilik görmek işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına, bu fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine, sistemli şekilde başarıya koşacağına, işinin de hep yürüyeceğine alamet eder.

Kahve falında mavilik gördüyseniz:

  • Dikkatli olmamanız durumunda sizden faydalanmaya çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında mavi renk bluz giymek eline yeni fırsatların geçeceğine, işlerinin açılacağına, tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine yorulur.

Kahve falında yeni mavi araba görmek yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine yorulur.

Kahve falında mavi beyaz ip görmek yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına işarettir.

Kahve falında mavi lif görmek bazı kişilerle tartışma yaşayacağına, yakın gelecekte de nikah masasına oturulacağına delalettir.

Kahve falında mavi mürekkep görmek hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, yeni işlerin geleceğine tabir olunur.

Kahve falında mavi taş bulmak zahmete düşeceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına inanılır.

Kahve falında mavi renk yazma görmek aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mavi bere takmak maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine, hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına rivayet eder.