Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erbane görmek

Kahve falında erbane görmek maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, kişinin sabrının ve cefakâr oluşunun karşılığını güzel, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, yakın zamanda ev ya da araba alacağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, makamının yükseleceğine, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına, ona kavuşacağına inanılır.

Kahve falında erbane gördüyseniz:

  • Eldivenleri takıp, temizliğe başlamalısınız.

Kahve falında muradına ermek hayatını kolaylaştıracak, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hidayete ermek malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına, sağlığını da kaybedeceğine işaret eder.

Kahve falında ercan görmek üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, işlerin yavaşlayacağına işaret eder.

Kahve falında başbakan tayyip erdoğanuı görmek adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında erbakan hocayı görmek yaptığı işten çıkarılacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında muradına erdiğini görmek kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine inanılır.

Kahve falında kurtuluşa ermek kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tayyip erdoğanla konuşmak asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine rivayet etmektedir.