Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir yakınının kaybolduğunu görmek

Kahve falında bir yakınının kaybolduğunu görmek başarılarının tadına varacağına, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, huzurun ve sükûnetin geleceğine, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına inanılır.

Kahve falında bir yakınının kaybolduğunu gördüyseniz:

  • Evdeki ya da evle ilgili problemlerden uzaklaşmanızı sağlayacak programlar yapmanızda fayda var.

Kahve falında bir yakının kaybolduğunu görmek haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir yakınının kaybolduğunu görmek hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yakınının kaybolduğunu görmek hasret gidereceğine, girilen işlerden büyük zarar edileceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına yorulur.

Kahve falında yakının kaybolduğunu görmek uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında yolda yürürken kaybolmak yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küpesi kaybolmak ona ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına tabir olunur.

Kahve falında telefonun kaybolduğunu görmek uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına, dertlerin biteceğine işarettir.

Kahve falında ayakkabını kaybolduğunu görmek işlerinin yarıda kalacağına, iş kaybı yaşayacağına yorulmaktadır.