Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında telefon görmek

Kahve falında telefon görmek ticaretinin genişleyeceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, yarar getireceğine işarettir.

Kahve falında telefon gördüyseniz:

  • İlerlemeye açık, önemli fikirleriniz var.

Kahve falında telefona bakmak sabırla hayatına devam edeceğine, ticarette şansının düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında cep telefonu tamir ettirmek çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, aynı karşılığı alamayacağına alamet eder.

Kahve falında birinin telefonunu almak çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine, şansın döneceğine tabir olunur.

Kahve falında telefondan resme bakmak her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine rivayet eder.

Kahve falında telefonda bağırarak konuşmak istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine inanılır.

Kahve falında cep telefonu tuvalete düşürmek birçok kişinin yardımına koşulacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında telefonla mesaj yazmak hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, onlarla dayanışma içinde olacağına, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine delalet eder.

Kahve falında mavi telefon görmek uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına rivayet etmektedir.