Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tuzlu görmek

Kahve falında tuzlu görmek iyi geçiminin de bozulacağına, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, kolay yollardan rızık sahibi olacağına, gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, neşesini ve ağız tadını kaçıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında tuzlu gördüyseniz:

  • Psikolojik açıdan stresli hissedebilirsiniz veya bazı olaylardaki karışıklıklar ya da sis perdesi nedeniyle kafanız karışabilir.

Kahve falında tuz fabrikası görmek dileklerin yerine geleceğine, tövbelerin kabul olacağına, yapılan çalışmaların heba olacağına ve bir türlü başarı elde edilemeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yemek tuzu görmek hayatının kolaylaşacağına, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, başarılar elde edileceğine, iyi haberler alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tuzlu pasta yemek dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tuz taşımak yüzünün güleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tuzlu baklava yemek gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine yorulur.

Kahve falında çeşmeden tuzlu su içmek o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine tabir olunur.

Kahve falında tuzlu fındık yemek fesat ve kötü kimselerden olacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine inanılır.

Kahve falında tuzlu suda yüzmek yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine işarettir.