Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında merdivene çıkmak

Kahve falında merdivene çıkmak gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, işlerin yoluna gireceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında merdivene çıkmak gördüyseniz:

  • Size telkin edilmek istenilen fikirleri iyice süzgeçten geçirmelisiniz.

Kahve falında merdivenlerden yukarı çıkmak her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, bu sayede hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, kendi şansını kendi yaratacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil merdiven çıkmak onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine alamet eder.

Kahve falında inşaat merdivenlerinden çıkmak varsa tüm borçlarını ödeyeceğine ve mal, mülk sahibi olacağına, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına delalet eder.

Kahve falında karanlık merdivenlerden çıkmak kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına yorulur.

Kahve falında mermer merdivenden çıkmak mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında apartman merdiveninden çıkmak aile hayatlarını bozulacağına, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında merdivenle dama çıkmak hayatın fal sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına inanılır.

Kahve falında ip merdiven çıkmak iyi ve güzel huylarını terk edeceğine, kısmetlerinin bol olacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine delalet eder.