Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında otobüsle suya düşmek

Kahve falında otobüsle suya düşmek çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, isminden sıkça söz ettireceğine alamet eder.

Kahve falında otobüsle suya düşmek gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın eşinizin ya da sevgilinizin hoş olmayan bir durumdan sıyrılması olasıdır.

Kahve falında otobüsle suya düşmek o kişiyi istese de hayatından çıkaramayacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında otobüsle uçurumdan düşmek sonunda her şey düzene girdi ve kötüler yenildi denildiği bir sırada daha büyük zorluklarla yüzleşileceğine, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına delalettir.

Kahve falında otobüsle uçuruma düşmek sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında otobüsten düşmek sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında otobüsün suya düştüğünü görmek adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, işlerin toparlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında durgun suya düşmek parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tuzlu suya düşmek hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında buzlu suyun içine düşmek onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına rivayet etmektedir.