Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tel peynir görmek

Kahve falında tel peynir görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, kişinin yüzünün güleceğine, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, sorunların bir bir çözüleceğine, istediği başarıya kavuşacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında tel peynir gördüyseniz:

  • Hesapta olmayan bir arkadaşınızı ya da bir misafiri ağırlamak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında tel peynir görmek büyük bir projeye girileceğine, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, bu özellikleri yüzünden etrafındaki insanlar tarafından kıskanılacağına ve kötüleneceğine rivayet eder.

Kahve falında telli peynir görmek kısmet bolluğu yaşanacağına, ilerledikçe ilerleyeceğine işaret eder.

Kahve falında tel peynir yemek huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dişlerinde tel görmek yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına bu sayede yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine delalet eder.

Kahve falında süpürge teli görmek kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dikenli tel örgü görmek yanlış yönde kararlar verileceğine, mal ve rızkın çoğalmasına tabir olunur.

Kahve falında gelin teli görmek kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı, çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına delalettir.

Kahve falında yemeğin içinde saç teli görmek aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına alamet etmektedir.