Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aşık olduğun erkeğin öldüğünü görmek

Kahve falında aşık olduğun erkeğin öldüğünü görmek sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, sorunlarının günden güne artacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, kazancının çoğalacağına, masabaşı bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında aşık olduğun erkeğin öldüğünü gördüyseniz:

  • Beklenmedik kanallardan fırsatlar elde edilebilir.

Kahve falında aşık olduğun erkeğin öldüğünü görmek hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına, uzun ve hayırlı bir ömre alamet etmektedir.

Kahve falında aşık olduğun kişinin öldüğünü görmek iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, büyük bir kazanca sahip olacağına, bu sayede büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yabancı erkeğe aşık olmak büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine inanılır.

Kahve falında bir erkeğe aşık olmak çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yakışıklı bir erkeğe aşık olmak her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine delalettir.

Kahve falında aşık olduğun erkekle öpüşmek zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine işaret eder.

Kahve falında kendine aşık erkek görmek müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, imkân sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında bi erkeğe aşık olmak maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına delalettir.