Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında açık görmek

Kahve falında açık görmek fal sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, işlerinin bu şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, kazancının eksilmeyeceğine, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, sorunlarının artacağına, mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, hafifleyeceğine, hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında açık gördüyseniz:

  • Belli konularda ilerlemenize yardım edecek kişilerle daha önceden tanışmıştınız.

Kahve falında gözü açık ölmek maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine tabir olunur.

Kahve falında açık çekmece görmek üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ocağı açık bırakmak adının her yerde geçeceğine, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine inanılır.

Kahve falında açık renk elbise giymek kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine delalet eder.

Kahve falında başı kapalı birini açık görmek eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, tatsızlıklar çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında açık görmek işlerdeki durgunluğa ve kişinin maddi anlamda çok sıkıntı içine gireceğine, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında açık bacak görmek kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine ve elinde maddi değeri olan her şeyi satmak zorunda kalacağına, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına inanılır.

Kahve falında açığa alınmak hasta ise daha kötüye gideceğine, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine alamet etmektedir.