Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üç gül görmek

Kahve falında üç gül görmek beklediklerini duyacağına, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine, sağlığının da bozulacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, falı kapatan kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, önemli bir makama terfi alacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında üç gül gördüyseniz:

  • Yeni bağlantılar kurabilir, yeni kişilerle tanışabilir veya yeni bakış açıları geliştirerek ilişkilerinize ivme kazandırabilirsiniz.

Kahve falında kırmızı gül yakmak çok daha fazla mesai harcayacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine delalet eder.

Kahve falında çiçek gül görmek kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına delalettir.

Kahve falında açılmış gül görmek hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine, zor ve kötü günlerden geçeceğine inanılır.

Kahve falında bebeği gülerken görmek kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, mali olarak çok güçlü hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında gül kırmızı görmek sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gül buketi görmek aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine, eğer falı kapatan kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine inanılır.

Kahve falında kırmızı gül yemek işlerinde verimsiz hale geleceğine, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında birinden kırmızı gül aldığını görmek ticarette şansının yaver gideceğine, önünün açık olacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine rivayet eder.