Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kantin görmek

Kahve falında kantin görmek hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, büyük bir sorun yaşamasına neden olacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kantin gördüyseniz:

  • Her şeyi iyice anlamadan harekete geçmemelisiniz.

Kahve falında üniversite kantini görmek gelirinin daimi olacağına, tükettiği nefes ve para ile kalacağına bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayıp, üzüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kantinden alışveriş yapmak sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kantin görmek işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine işaret eder.

Kahve falında kantin işletmek rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, bir sebeple insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine delalet eder.

Kahve falında kantine gitmek rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına yorulur.

Kahve falında okul kantini görmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına ve hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine alamet eder.