Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tekke görmek

Kahve falında tekke görmek işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, bunun için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, kapandı sandığı belalı bir işin yeniden gündeme geleceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine, kötü gidişe dur denileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına delalettir.

Kahve falında tekke gördüyseniz:

  • Verimli ya da işlevsel olmayan anlaşmalardan, ilişkilerden veya düzenlemelerden kurtulmanızı sağlayabilecek gelişmeler yaşanabilir.

Kahve falında tekke görmek üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine delalettir.

Kahve falında tekkeye gitmek sıkıntılı durumlar yaşayacağına, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında tekke türbe görmek huzurlu bir insan olacağına, çeşitli kırgınlıklar olacağına, ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine işarettir.