Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında taze domates görmek

Kahve falında taze domates görmek şansın ve kısmetin kapanacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine, stresten uzaklaşacağına, dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında taze domates gördüyseniz:

  • Her konunun sonunda tatmin ya da başarı sizi bekliyor.

Kahve falında taze domates görmek giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında taze fındık toplamak iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında taze üzüm almak sıkıntılarının günden güne artacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine alamet eder.

Kahve falında taze sıcak ekmek görmek sıkıntı yükleneceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında taze hamsi görmek tatsızlıklar çıkacağına, kişinin başına kötü bir olay geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında taze kaşar görmek kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, lüksünün artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında taze bakla yemek zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, yeni bir karar alma sürecine girileceğine işarettir.

Kahve falında taze fasulye pilav yemek çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine delalettir.