Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birisiyle kavga etmek

Kahve falında ölmüş birisiyle kavga etmek hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına, büyük paralar kazanacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, her türlü yakarışının karşılık bulacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birisiyle kavga etmek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler bazı hareketlerinin nedenlerine zemin hazırlamak veya kendi çıkarları için kullanmak adına gerçekleri çarpıtabilirler.

Kahve falında belediye başkanıyla kavga etmek kötü gününden de geri duracağına, arzularına kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kocanın kavga ettiğini görmek hatalarını fark edeceğine ve onları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına yorulur.

Kahve falında yakın akrabayla kavga etmek kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çingenelerle kavga etmek büyük paralar kazanılacağına, bu sayede iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında akrabayla kavga görmek girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına yorulur.

Kahve falında anne babanın kavga etmesini görmek hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına işaret eder.

Kahve falında birileriyle kavga ettiğini görmek kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine inanılır.

Kahve falında kılıçla kavga etmek huzur ve saadet bulacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına delalettir.