Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ısırma görmek

Kahve falında ısırma görmek zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına, müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, büyük kazanç elde edileceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, yıpranacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ısırma gördüyseniz:

  • Karşı harekete geçmeniz veya olayı engellemeniz gerekebilir.

Kahve falında ayı ısırması görmek kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, hayırlı ve dürüst insanlar ile tanışacağına tabir olunur.

Kahve falında boyundan ısırılmak çalışmaları kötüleyeceğine, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına alamet eder.

Kahve falında ısırma görmek sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına delalettir.

Kahve falında yeşil yılan tarafından ısırılmak alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında insan tarafından ısırılmak hedeflerin gerçekleşeceğine, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eşi tarafından ısırılmak sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, bu projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kırkayak ısırması görmek hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına işaret eder.

Kahve falında başkasını yılan ısırmasını görmek Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine, şansın çalışmaya başlayacağına tabir olunur.