Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mezarda görmek

Kahve falında mezarda görmek kazançlarının gittikçe azalacağına, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, ortaklıklar varsa da bozulacağına, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine, hedeflerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine inanılır.

Kahve falında mezarda gördüyseniz:

  • Leoparın beneklerini çamaşır suyuyla çıkartma eğiliminde olabilirsiniz.

Kahve falında mübarek birinin mezarını görmek ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine işarettir.

Kahve falında mezar taşında adını görmek kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, işlerin yoluna sokulacağına delalettir.

Kahve falında evliya çelebiunin mezarını görmek ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine yorulur.

Kahve falında mezarlığa uçmak yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına yorulur.

Kahve falında mezarda fare görmek çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yıkılmış mezar görmek çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kendi mezarını kazarken görmek sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mezar içinde ateş görmek göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, başarılar elde edileceğine işaret etmektedir.