Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kızının görümcesini görmek

Kahve falında kızının görümcesini görmek rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayırlı işlere girileceğine, kırılan kalplerin barışacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine, büyüklerine karşı saygılı ve vefalı biri olacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına, karşılaşılan kötü bir durum yüzünden aksiliklerin daha da artacağına işarettir.

Kahve falında kızının görümcesini gördüyseniz:

  • İkili ilişkileriniz için çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Kahve falında görümcenin kızını görmek hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında görümce kızını görmek parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacağına, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan fal sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında görümcesinin kızını görmek erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine delalet eder.

Kahve falında kızının görümcesini görmek çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına delalet eder.

Kahve falında küs görümceyi görmek daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, belki de şirketi iflasın eşiğine gelmekten kurtuluşa erileceğine işarettir.

Kahve falında görümceyi dövmek gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, onları okula göndereceğine, insanların takdirini kazanacağına alamet eder.

Kahve falında kaynana ve görümce görmek bereketli bir yaşama sahip olunacağına, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine delalet eder.

Kahve falında müstakbel görümce görmek yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine inanılır.