Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında telefonla uğraşmak

Kahve falında telefonla uğraşmak kişinin güzel günlerinin geride kalacağına, fırsatların heba edileceğine, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, zor günlerden geçeceğine, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında telefonla uğraşmak gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan gelişmelere bağlı yapısal değişiklikler söz konusu olabilir.

Kahve falında cep telefonuyla uğraşmak gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden fal sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, duymadığı sözleri duyacağına işaret eder.

Kahve falında telefonla uğraşmak yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, kişinin gaflet ve delalete düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında maymunla uğraşmak elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına, şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bilgisayarla uğraşmak mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına rivayet eder.

Kahve falında farelerle uğraşmak güvenilir kişilerle yola çıkılacağına, çok büyük paralar kazanılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine işaret eder.

Kahve falında saçlarla uğraşmak ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getirmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında saçıyla uğraşmak yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına yorulur.

Kahve falında ateşle uğraşmak parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına işaret eder.