Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında taşkın görmek

Kahve falında taşkın görmek bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, düşlediği evliliğin gecikeceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, tutulan yolun isabetli olacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında taşkın gördüyseniz:

  • Somut veya soyut anlamda seyahatler söz konusu olabilir.

Kahve falında sel taşkın görmek fal sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, rahatının ve gelirinin artacağına inanılır.

Kahve falında su taşkınlığı görmek kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, istediği gibi bir hayata kavuşacağına delalettir.

Kahve falında nehir taşkını görmek kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına yorulur.

Kahve falında taşkın sular görmek değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına işaret eder.

Kahve falında su taşkını görmek olmadık bir sebepten ötürü sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine inanılır.

Kahve falında deniz taşkını görmek son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına işaret eder.

Kahve falında sel taşkını görmek sağlık sorunları yaşanacağına, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında taşkın görmek her şeyi kuralına göre yapacağına, deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına işarettir.