Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında muskacı görmek

Kahve falında muskacı görmek yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, duygularının karşılığını alamayacağına ve tutulduğu kara sevda nedeniyle uzun süre kendine gelemeyeceğine, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında muskacı gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınız, akrabalarınız veya komşularınızla tartışmaktan kaçının.

Kahve falında muska yapıldığını öğrenmek rızkının ve kazancının bollaşacağına, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında muska yazmak anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, aileyle iş yapmayacağına alamet eder.

Kahve falında birinin muska verdiğini görmek yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, bu sorunların aile hayatına yansımasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşayacağına, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan fal sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yatakta muska bulmak arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, işinin gücünün rast gideceğine, kazancının artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında muska bozmak umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, hayat boyu desteği olacağına yorulur.

Kahve falında muska açmak sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına işaret eder.

Kahve falında büyü muskası bulmak lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına rivayet eder.

Kahve falında muska yapmak amacına ulaşabileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine yorulmaktadır.