Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında it dişi görmek

Kahve falında it dişi görmek yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, ruhsal olarak etkileneceğine, malının, parasının, bağının ve bahçesinin de artacağına, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına inanılır.

Kahve falında it dişi gördüyseniz:

  • Bazı şikayetlerinizden kurtuluyorsunuz.

Kahve falında it dişi görmek dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine işaret eder.

Kahve falında iddaa kuponu görmek ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına yorulur.

Kahve falında iddaa oynamak helal lokma yiyeceğine ve gönül rahatlığı içinde olacağına, mesleğinde geri plana düşeceğine işarettir.

Kahve falında birinin ittiğini görmek gözünü para hırsı bürüyeceğine, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine yorulur.

Kahve falında itvaye görmek kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, fal sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine, uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına inanılır.

Kahve falında idris ismini görmek hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, aralarında bir konuşma geçeceğine yorulur.

Kahve falında araba ittiğini görmek rahatının bozulacağına, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, yakın bir zaman içinde fal sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına alamet eder.

Kahve falında iddaa tutturmak sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine ve daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına, dirlik ve beraberliklerin yok olacağına tabir olunur.