Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşinin kapandığını görmek

Kahve falında eşinin kapandığını görmek endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, yeni bir projenin başına geçirileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eşinin kapandığını gördüyseniz:

  • Yeni bir iş, yeni bir aşk, yeni bir arkadaşlık ya da dostluk gibi konularda şanslısınız.Yakınlarınızın size bir süprizi olabilir.

Kahve falında eşinin kapandığını görmek güzel fırsatların elde edileceğine, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına tabir olunur.

Kahve falında kapıların kapandığını görmek daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına yorulur.

Kahve falında kapanmayı görmek son model arabaya sahip olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, düşmanların önlerinin açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının kapandığını görmek iyi şeyler yaşayacağına, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, bu işe güvenerek aldığı bir borcu ödeyemeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ayaklara kapanmak çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine yorulur.

Kahve falında arkadaşın kapandığını görmek mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sorunların ve engellerin biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında zorla kapanmak korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına delalet eder.

Kahve falında açık birinin kapandığını görmek elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.