Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiğinin gülüşünü görmek

Kahve falında sevdiğinin gülüşünü görmek varsa tüm borçlarını ödeyeceğine, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, başarısız olacağına, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına ve hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine alamet eder.

Kahve falında sevdiğinin gülüşünü gördüyseniz:

  • Geçmişle bağlantılı problemlere veya çelişkili durumlara farklı bir gözle bakılması gerekiyor olabilir.

Kahve falında sevdiği insanı gülerken görmek iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, maddi olarak eksiye düşüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişiden kırmızı gül almak rahata ve kolaylığa kavuşacağına, aradığı kişiyi bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğine kırmızı gül vermek yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğine gül vermek kazancındaki verimliliğin artacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında sevdiği kişiyi gülerken görmek eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, çok zor şeylerle karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında sevdiğinden gül almak hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına işaret eder.

Kahve falında sevdiğine kırmızı gül görmek ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına delalet eder.

Kahve falında sevdiğini güler yüzlü görmek arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine yorulur.